Gümbet Tente

Firmamız Bodrum Gümbet Tente ve uygulamaları imal etmektedir. Mafsallı tente minimum 1.85 santim uzunluktaki alanlara uygulanmaktadır. Açıklığı ise maksimum 3.5 metredir.  İş yerleri, balkon ve  teraslara kolayca uygulanabilir.

Ayrıca kendin ayaklı tente diye tabir edilen t-modül tente sistemi ile de açık alanlarda uygulanabilir. Halk arasında kollu tente olarak ta bilinen sistem adını açma kapanma mekanizmasından almaktadır.

Gümbet Tente Modelleri

Sizlere sunduğumuz Gödence tente modelleri ile mekanlarınızı yazın güneşten en iyi şekilde koruyarak serin gölgelik alanlar yaratabilirsiniz.  Mafsallı Tente, Pergola Tente, Körüklü Tente gibi modellerimiz  güneşle aranıza girerek koruma sağladığı gibi şık ve estetik görüntüsü ile de komşularınızı kıskandırabilir.

Bodrum Gümbet Tente Servis

Tenteler genel olarak yağmurdan ve güneşten koruma sağlamaktadır. İmal ettiğimiz ürünlerde rüzgarı da göz ardı etmeyerek bu doğa olayında da maksimum verim sağlayacak tente üretimini yapmaktayız. Yazın tentelerin koruma amacı daha çok güneşe yönelik olmakta ve tente modelleri ile güneşten en iyi şekilde korumanın sağlanması ve böylelikle serin ve gölgelik alanların yaratılmasına imkan tanınmaktadır. Yazlık tente kalın ve güneş ışığı ve özellikle de güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyecek yapıda ve nitelikte olması gereken tente kumaşlarından imal edilmektedir. Bu tente kumaşları ithal ürünlerdir, kumaşlar pamuk barındır. Nitelik olarak serin tutmasının sebebi budur.  Bu da genel olarak akrilik apre ile işlenmiş, kalın, ışık geçirmeyen ve su su iticilik özelliği olan tente kumaşları ile sağlanmaktadır. Yine ince bir yapıya sahip olmak ile birlikte son derecede sağlam ve güneş ışığını izole eden polyester branda ile imal edilen mafsallı tente modellerimiz de bulunmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp Destek