Gümüşlük Tente

Kafelerde özellikle müşterilerin güneşten korunmasını sağlamak amacıyla tercih edilmekte olan tente modelleri arasında tabi ki mafsallı kafe tentesi birinci sırda gelmektedir. Dış alanlarda güneşe karşı etkili olması nedeniyle tercih edilen bu tente, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde hazırlanacak olan modeller kullanılacak olan kafenin dekorasyonuna uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Özel olarak gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmektedir.

Bodrum Gümüşlük Tente Modelleri

Kullanılacak olan alana göre tercih edilecek olan bodrum tente modelleri değişmektedir. Birbirinden farklı seçenekler arasından tercih yapmak isteyenler firmanın hazırlamış olduğu modelleri inceleyebilirler. Dayanıklı yapıya sahip olan malzemelerin kullanımı ile gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları sayesinde firma hem kaliteli hem de güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Alanında uzman ekip ile gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları dahilinde tercih edilecek olan modeller üzerinden belirlenen ölçülere göre çalışma yapılmaktadır.

Gümüşlük Tente Servis

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olan firmamız tentesi imalatçıları arasında özellikle göstermiş olduğu hassasiyet ile kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile tercih edilecek olan mafsallı tente aynı zamanda pratik kullanım olanağı sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle dış alanlarda açılır kapanır sistem üzerinden kullanımı ile tercih edilmektedir. Belirlemiş olduğunuz modeller üzerinden gerçekleştirilecek imalat çalışmaları ile talepleriniz karşılanmaktadır.

Gümüşlük Tente Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70 lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Gümüşlük Tente Fiyatları

Kullanılacak olan alana göre tercih edilecek olan gümüşlük tente modelleri değişmektedir. Birbirinden farklı seçenekler arasından tercih yapmak isteyenler firmanın hazırlamış olduğu modelleri inceleyebilirler. Dayanıklı yapıya sahip olan malzemelerin kullanımı ile gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları sayesinde firma hem kaliteli hem de güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Alanında uzman ekip ile gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları dahilinde tercih edilecek olan modeller üzerinden belirlenen ölçülere göre çalışma yapılmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp Destek